Konkursy na darmowe gry na komórkę

Mój zakład zorganizował dzieciom choinkę. Wszystkie dzieciaki dostały zaproszenia. Na pewno była to lepsza impreza niż konkursy na darmowe gry na komórkę. Można się było przebrać na taki bal, moja córka jak to dziewczynka w wieku ośmiu lat powiedziała, że będzie królewną.

Przygotowałam jej strój i koronę. Nie mogła się doczekać dnia, kiedy pojedziemy do domu kultury gdzie choinka była zorganizowana. Wreszcie nadeszła sobota pojechałyśmy, w auli stała piękna choinka wystrojona w bombki, grała muzyka a przy choince siedział mikołaj i rozdawał paczki dzieciaki przebrane w rożne stroje robiły sobie z nim zdjęcia i było naprawdę wesoło.

Później zaczęły się gry i zabawy oraz rożne konkursy oczywiście ciekawsze niż te na darmowe gry na komórkę (Sefun.pl). Dzieciaki te duże i te całkiem małe bawiły się świetnie, Ania wzięła udział w jednym z konkursów razem z kilkoma rówieśnikami biegła z jajkiem na łyżce. Szlo jej świetnie, przy drugim okrążeniu o mały włos, a to jajko spadłoby jej. Byłam z jej dumna-wygrała a w nagrodę otrzymała odtwarzacz mp3. Trochę za mała na taki prezent, ale cieszyła się bardzo. Później będzie mogła nagrać ulubione muzykę. Wróciłyśmy zmęczone z prezentami, balonami i z obietnica, że w przyszłym roku mikołaj także przyjdzie do dzieci, ale tylko do tych grzecznych. Bo dla niegrzecznych będzie tylko rózga.

Podobne artykuły:

  1. Konkursy Chciałam znaleźć pracę, która dostarczyłaby mi paru groszy miesięcznie, które mogłabym wydać tylko i wyłącznie na siebie lub na swoje ulubione konkursy http://www.superkonkursy.pl. Jednocześnie wiedziałam,...
  2. Konkursy sms na mp3 download Jak byłem małym dzieckiem to czytałem bardzo dużo ciekawych książek. Byłem prawdziwym molem książkowym i pochłaniałem setki stron dziennie, a pani bibliotekarka znała mnie już...
No Comments Posted in konkursy
Tagged , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Using Gravatars in the comments - get your own and be recognized!

XHTML: These are some of the tags you can use: <a href=""> <b> <blockquote> <code> <em> <i> <strike> <strong>