Konkursy i nagrody na forum ciąża

W tym roku nasz urząd statystyczny ogłosił, że po raz pierwszy od wielu wielu lat urodziło się więcej dzieci niż umarło osób. Mamy aktualnie niespotykany dotą baby boom i nic tylko się z tego powodu cieszyć. Ja sam rok temu zostałem ojcem.

Widzę także coś ię dzieje na mojej ulicy tam gdzie mamy z żoną swój mały domek na wsi. Dzieci rodzą się u nas jak grzyby po deszczu i co chwila widać kolejną dziewczynę, która jest w ciąży. Dlatego właśnie postanowiłem zrobić takie specjalne forum, którego motto to dokładnie ciąża. Mało tego, że forum ciąża się fajnie rozwinęło samo z siebie to jeszcze myślę co zrobić , aby rozkwitło maksymalnie.

Wymyśliłem na dobry początek konkursy i nagrody do wygrania na forum o tematyce ciąża. Chcę mieć wreszcie takie forum do którego nikt nigdy nie będzie miał żadnych zastrzeżeń i właśnie dlatego tak mi zależy na tym portalu ciąża. To temat, który przez długie lata, a właściwie wiecznie będzie gromadził dużo użytkowników bo przeciez dzieci będą się rodziły do końca świata. Dlatego nie boję się, że kiedyś przestanie być modne bo ciąża to stan o którym można rozprawiać bez końca.

Dodaj komentarz