Konkursy sms w gazetach

Uwielbiam rozwiązywać krzyżówki! Mogę godzinami wypełniać te małe kwadraciki, misternie układające się w skomplikowaną słowną konstrukcję. Zawsze wybieram odpowiedni długopis, najbardziej lubię te z niebieskim wkładem i uważam, żeby wpisywać hasła jak najstaranniej.

Zwykle kupuję w osiedlowym kiosku specjalne książeczki z wyborem moich ulubionych krzyżówek panoramicznych. Zaprzyjaźniona pani kioskarka zna moje hobby i często zamawia dla mnie w hurtowni jakieś ciekawe wydanie krzyżówek dla pasjonatów. W każdy poniedziałek pani Stenia odkłada mi też nowe wydanie tygodnika TeleTydzień, w którym można wygrać cenne nagrody.

Wystarczy tylko poprawnie rozwiązać hasło i wysłać je wraz z kodem nagrody, jaką chcielibyśmy otrzymać, na podany numer telefonu. Raczej nie biorę udziału w podobnych konkursach innych gazet, wyjątkiem są konkursy sms w TeleTygodniu. Pewnie dlatego, że udało mi się tam wygrać komputer i konsolę do gier. Nigdy nie zapomnę mojego szczęśliwego hasła, brzmiało ono: kartki noworoczne.

Dodaj komentarz